Pomaga goji jagody w utracie wagi?

Już 6000 lat temu oszacowano chińskie i tybetańskie jagody Goji, ze względu na ich doskonałą skutku dla zdrowia, długowieczności, witalności i urody. Na Dalekim Wschodzie nazywany jest „szczęśliwy owoc”, więc również.

Jest on stosowany w wielu dań kuchni azjatyckiej i ma stałe miejsce w medycynie chińskiej, która rzeczywiście znacznie różni się od znanego miejscowego tradycyjnej medycynie, ale często osiąga niespodziewany sukces.

W tym kraju otrzymuje goji jagody, zwany także jagód, coraz więcej uznania.

Jagody Goji podbić świat zachodni

Szereg badań w uczelniach zachodnich pokazuje, że czerwony świecący, owalne owoce są bogate w minerały, antyoksydanty, witaminy i pierwiastki śladowe.

W związku z tym Goji prawdopodobnie jednym z najzdrowszych owoców jagodowych na świecie. Dobry agent jest Goji Berry 500 produkt.

Jagody Goji NU3 nie obiecuję siarkowanie, bez sztucznych dodatków i łagodnego suszenia.
Ponieważ nie jest zaskakujące, że rozwijający się tendencja rozwinęła wokół tysiącleci stosowanych owoce. gwiazdy muzyki pop jak Madonna i Micka Jaggera czy gwiazdy jak Kate Moss i Lucy Liu przysięgać ich skuteczności.

Taka jest krzew z jagód Goji.

Taka jest krzew z jagód Goji.

W swoim kraju jest ona powiedziała, że ​​pozwala ludziom wielką satysfakcją. Ale co te wszystkie wspaniałe cechy, aby zrobić ze skutecznym odchudzania?

No pewnie, jagody goji nie są panaceum na celu zmniejszenie niekochana funtów. Jako niezależny postaci diety, nie jest odpowiedni.

Ale powoli maleje tylko jako owoc owalny kształt jest możliwa. Różnorodność składników odżywczych, które znajdują się daleko mniej w wielu owocach i warzywach, jest idealnym towarzyszem wszelkich diet. Inne zalety to, że mogą one być różnie stosowane w różnych potraw i jest stosunkowo niedrogi.

Skład tej prawdziwej „bomby” odżywczego

Wysięgnik z owoców bogatych w składniki odżywcze znajduje również odzwierciedlenie w liczbie prawie 3000 badań naukowych w świecie zachodnim.

Znany autor bestsellerów żywieniowych, Prof. Earl Mindell, podsumowuje swoje ustalenia w następujący sposób: „Goji berry zawiera zdecydowanie największy potencjał składników odżywczych prozdrowotnych, że napotkane w moich lat badań.

Ich pozytywny wpływ na organizm jest nieporównywalny i nieporównywalny z żadnym innym znanym zakładzie”.

Szczególnie udziału przeciwutleniaczy chroniących komórki, co powoduje spowolnienie procesu starzenia się i mają na celu zapobieganie przed chorobami, takich jak różne rodzaje raka i chorób sercowo-naczyniowych, które Tybet Berry strat.

Zawiera on, na przykład, dziesięć razy więcej utleniacze, takie jak rodzynki i aż trzy razy więcej niż obecnie poziomie, szczególnie zdrowego granatu że ziemie zeszły na drugi plan.

Dołączony pierwiastkiem śladowym germanu pomaga zwalczać komórki nowotworowe. Karotenoidy, tutaj też, jagody Goji, w porównaniu do innych owoców są świetne, zapewniają optymalny przepływ krwi do oczu. Dołączony beta-sitosterol, obniża poziom cholesterolu. Sprawdzona betaina poprawia pamięć w starszym wieku.

Jagody Goji jako idealny towarzysz diecie

Abnehmwillige ludzie, którzy opierają się wyłącznie na jagody prawdopodobnie będzie cierpieć wielkie rozczarowanie. Podobno najbardziej pożywne owoce na świecie nie jest spalacz tłuszczu lub bloker.

Chociaż goji to prawdziwy cud, że zapewniają pozornie wszystkie ważne substancje w wystarczających ilościach. Kto nie przezwyciężyć swój wewnętrzny demon, nie może osiągnąć pozytywne efekty. Berry nie jest panaceum. Ale to jest chyba najlepszy towarzysz jednolita dieta.

This entry was posted in Blog. Bookmark the permalink.