Wskazówki dotyczące korzystania z feromonami dla mężczyzn

Zasadnicze znaczenie dla wyboru właściwej feromon dla człowieka jest pytanie jaki cel zamierzają wykorzystać feromonu. Śmiałka w dyskotece w poszukiwaniu przygody ma inne potrzeby wpływem feromonów jako kogoś, kto chce zwiększyć swoje szanse na sukces w skoku sprzedaży.

Podobnie też zająć publiczność: Dla młodszych kobiet feromony perfumy powinny mieć inny skład niż w przypadku starszych kobiet.

Skład feromonów w Perfumy / Woda toaletowa jest zatem kluczowa. Istnieje wiele produktów dookoła, które robią wielkie usługi, ponieważ jest trochę wszystkiego, ale nie zbyt wiele do zaoferowania.

Bardziej konkretnych celów, ale też zaleca się, aby spojrzeć w tym specjalistycznych mieszanek feromonowych.

Duża ilość gwarancji androsteronu jako dominującym wygląd, który jest zamontowany w sytuacjach, w których dochodzi do ofensywnej wystąpienia. Typowe czyli aplikacja: Disco & Club. Dla pomyślnego stoisku jedną noc lub krótki, ale skwarny romans z jedną Androstenon ciężki feromonów Kolonii jest zalecane.

Ale uwaga: Za dużo tego dobrego może spowodować groźny wygląd, zwłaszcza jeśli człowiek jest z natury raczej typem dominującym.

Jeśli jednak w przyjaznej i swobodnej atmosferze, w której jeden (i) będzie generować sympatię i zaufanie, trochę powinny być włączone do żadnego Androstenonu w perfum. Dla zwykłego flirtu bez większych ukrytych motywów lub w skoku sprzedaży, ale nieco Androstenol & androsterone nie zaszkodzi.

W niektórych sytuacjach, gdy człowiek chce pójść o krok dalej, można nawet użyć perfum feromonów z Kopulinen, która jest faktycznie oznaczało dla kobiet.

Jak powiedziałem … to wszystko zależy od założonych celów, dlatego stosowane są feromony.

Ale jakie środki zaradcze jest dla mnie odpowiedni?

Wybór jest ogromny, nazwy trudne: Gorąca kobieta, miłość i pożądanie lub płyn Trust – auweia. I zdecydować się na produkt z większą kontakcie medycznym, zapach, który można albo mieszać lub perfumy mogą po prostu zużyciu. Szybkie przybywa pakiet, mój wiecznie zirytowany sąsiad zaakceptował go.

Pierwsze wrażenie: Niestety, ale pachnie, choć podobno bezwonny. Co, nie mogę powiedzieć dokładnie, ale słodki, a ja nie lubię. Więc mam dodatkową opłatą stosować perfum, inaczej cała sprawa jest nie do zniesienia dla siebie. Fat minus.

Testowałem Alluramin

można rozpylać na ubranie, a potem trzyma go dłużej (spawanie rozkłada efekt Alluramin). Wtedy wolałbym, nienawidzę skończyć nawet oczyścić całą moją szafę. I spryskać trochę jak perfum na nadgarstku i karku.

Tak, jestem gotowy – a teraz? Rzekomo przeciwdziałać skutkom feromonów jak Alluramin natychmiast.

Gdzie kiedyś pachniał głównie wypełnione dymem, to müffelt teraz mieszaniną rozlanych napojów i dużo potu. Jak mogła nie podobać się podświadomość z atrakcyjnego mężczyzny zauważył mój wspaniały zapach na drugim końcu sali? Nie na wszystkich: robię test.

Druga próba: jeśli efekt Alluramin kiedy linia z poprzedniego bliżej człowieka? Nie. Wygląda trochę śmieszne i działa tylko w tłumie, a nie na parkiecie. Wieczorem w pigułce: rzeczywiście, jak zawsze – niektóre ładne flirtuje, nie mają znaczącego podboju.

Trzeci dzień mojego własny eksperyment

Na wszystko do pracy, mam inżynieryjne kółko naprawdę. Mylę, albo kolega z pracy jest jakoś bardziej pomocny niż zwykle? Sąsiad, aby mieć pewność, nie jest pod wrażeniem nawet przez mojego feromonów koktajl. Czytam: feromony działają lepiej w pierwszych spotkaniach. Hmm, to może być prawda. Mój wniosek: Ładny eksperyment, ale dla mnie, niestety, żadnych rezultatów!

This entry was posted in Blog. Bookmark the permalink.